אומרים שבסקס חמשת החושים צריכים לפעול כדי להרגיש את העוצמה וליהנות אחד מהשני- ריח טוב, טעם טוב, מגע טוב, קולות נעימים ומראה עיניים מסביר פנים. ומה קורה כשחוש אחד או יותר גורמים לדחייה?

המלקק

זה סיפור על בחור שהיה מלקק. מלקק באוזניים, בצוואר, את האף, את העיניים. למעשה רק את כפות הרגליים שלי הוא לא ליקק, ואני די מצרה על כך, שכן זה האזור הכי נעים לליקוק (לא שיש לי פטיש, אבל אם כבר אז כבר, לא?).

עכשיו אני עוצרת כדי להסביר מתי ואיפה זה נעים כשמלקקים אותך, כדי שאולי אותו בחור, ואף אתם- יקירותיי וגייז יקרים- תוכלו ללמוד מעט מדבריי (שכן אנחנו טור חינוכי, הלא כך?). תחילה, ליקוקים מתאימים עם משהו ללקק. מאוד כדאי למרוח על גופנו באזורים אטרקטיביים קרמים וקצפות טעימים במיוחד, כדי שהמלקק יהיה טעים כמו מה שהיה לו ללקק לפני כן. זה תורם מאד לנשיקות אחר כך (פחות לדיאטה).

שנית, עלינו להבין כי עיניים- זה לא מקום נעים לליקוק. זה מציק ומסיח מהדעת. גם אוזן היא מקום בעייתי מ-2 סיבות: האחת, הטינופת שהולכת שם, והשנייה- הרטיבות שנוצרת מהליקוק. יחד עם זאת, ליקוק נכון באוזן יכול להיות מאד ארוגני ואירוטי ולכן, יש להתייעץ עם הגורם המלוקק אם ניקה את האוזניים ואם הוא בכלל מעוניין בכך.

הפטמות שלנו הן מקום מאד רגיש ומתוקף כך ליקוקים באזור הזה הם אטרקטיביים מאד (לפעמים גם לגברים לא רק לנשים). אם אתה כבר מלקק, תדאג ל2 הפטמות באופן שווה- אנחנו לא אוהבות קיפוח. מיותר לציין כמה נעים ליקוק בדגדגן, אבל זה ליום אחר ולטור אחר.

ליקוק בצוואר צריך להיעשות בצורה שתהיה נעימה, ולא סתם כמו כלב שמלקק את הבעלים שלו או ילד שמלקק גלידה. ליקוק בצוואר צריך להיות עם אופי. עם התחלה, אמצע וסוף. לפתח אותו. שיהיה דמות עגולה: טיפה נשיכות, טיפה מציצות, טיפה נשיקות. חשוב לא להגזים עם מחוות בצוואר, על מנת לא להשאיר סימנים (למקרה שאתן עדיין גרות עם ההורים, או שאתם לא נוהגים ללכת עם צווארוני גולף וצעיפים. אה, ומזל שזה חורף).

ואחר ההסבר הזה נחזור למלקק. בואו נלמד כולנו מה היה לא בסדר. תחילה המלקק היה מעשן כבד, גם דברים "קלים". הוא אהב מאד ללקק, אבל הריח הנורא שהיה לו בפה, השאיר על גופי שובל מצחין, כאילו קמתי בבוקר של אחרי וודסטוק. זה גרם לי להתכווץ לגמרי ולהיגעל מכל מגע איתו. דבר נוסף, הוא ליקק אותי בדיוק כמו שמלקקים גלידה. לא היה בליקוק שלו שום מחשבה ושום דעה. הוא פשוט ליקק וחשב שאגמור (או, כמו במקרה של גלידה- שאגמר). עלינו לחדד- זה לא עובד ככה!

אם לסכם את עניין הליקוקים (שעונים בעצם על 4 מתוך 5 חושים – מגע, ריח, טעם ושמיעה- כי יש לזה קול דוחה), עלינו למתן מעט עבודות לשון, ולחבר בינה לבין השפתיים. ככל שהליקוקים יתחברו לנשיקות ולמציצות- עוצמת ההנאה תתגבר ואנחנו נהנה. נוסף על כך- לפני כל ליקוק דאגו לצחצח שיניים – רוק משאיר ריח. ורע!

ליקוק לא נעים לכל אחת ואחד, ולכן יש לבדוק את תגובת המלוקק לכל ליקוק וליקוק באזורים שונים בגוף. אני ממליצה גם תמיד לומר למלקק מה נעים ומה לא נעים- כי בלי תקשורת טובה במיטה – הסקס לא טוב. ואיפה המלקק שלי היום? שלחתי אותו לנגב חומוס. בתיאבון לכולם.

ציון : 3 

תגובות

להשאיר תגובה