סקס והעיר הקדושה: YOU'RE IN THE ARMY NOW

בטור שעבר סיפרתי כמה סקסי מבטא על בחור זר יכול להיות, אבל תארו לעצמכם משהו סקסי יותר: מדים. מדי שוטר; מדי אחות; מדי חיל הים או חיל האוויר. כמעט כל אדם במדים או חליפה נראה מרשים ובעיקר סקסי בטירוף. יש משהו בחליפה המחוייטת ובסדר המופתי של המדים שגורמים לי להרטיב באופן אוטומטי.

יחד עם זאת, יש משהו מאד לא סקסי במדי הצבא הירוקים של צבא ההגנה לישראל. אין על הצבא שלנו אבל מדי הב' שלו הם הדבר הכי פחות סקסי שיש, ועם זאת, הם עובדים הרבה יותר בסקס. למה? דבר ראשון- אתה מת להיפטר מהם- אז כל התפשטות היא רצויה. דבר שני- יש משהו באיטיות של פתיחת הכפתורים במכנס הצבאי או בחולצה שגורמים לך לעבוד וזה מטריף את החושים. דבר שלישי- המראה הפורנואי –להחריד של חולצת T צבאית על גוף של גבר עם דיסקית ובוקסר- יאמי!

אולי אני היחידה שחושבת ככה אבל אני בהחלט לא היחידה שעשתה סקס בצבא. יש לי חברה שבדיוק סיימה קבע ויכולה להעיד על כמות הSHAGGING במסדרונות הבורות הצבאיים שמסתובבים במדינה. גברים נשואים; נשים בקבע; הומואים; לסביות. שים אנשים יחד בכוך סגור ותמצא אורגיה צבאית, כאילו הייתה זו הוראה מלמעלה. עד היום אני בטוחה ש"יוסי וג'אגר" זה סיפור אמיתי. האמת? זה סיפור אמיתי רק שהוא קרה לי בוריאציות שונות ולא אחת.

נתחיל בקצין אלעד. הוא לא היה הסטוץ הראשון שלי בצבא אבל הגמירה הכי טובה אבר. את אלעד הכרתי שעשה מילואים בבסיס בו שירתתי. לא, אני לא אספר מה עשיתי בצבא כדי לא להחשף (ערמומיים אתם!) אבל זה בהחלט היה תפקיד עם שעות ולילות ארוכים בבסיס ושיעמום רחב מדיי. אלעד ואני מצאנו את עצמנו בבריכה קרובה לבסיס. נכנסנו בסודיות דרך חור בגדר, שנייה לפני שהוא חדר לחור שלי.

הוא השכיב אותי על קצה הבריכה כשגופו במים וגופי בחוץ. הוא התחיל לרדת לי – זה היה נעים ממש. זה היה ליל אוגוסט והיה חם אבל המים היו קרים. לאט לאט הוא החדיר לי אצבעות ואז הוא עבר לזין שלו. הוא לא הכניס את כולו אבל עשה לי טיזינג כזה שגרם לי לגמור בשאגה גדולה. זו הייתה אחת החוויות המספקות עם מישהו שבקושי שכבתי איתו. כן. מודה. הפלאפלים עשו את שלהם- וגם הדרגה לא הייתה גרועה (**קריצה**). כמובן שלא התראינו אחר כך. מה כיף בצבא אם הכוח לא נכנס לתוכך רגע לפני שהכוח יוצא מחייך?

היו בצבא עוד סיפורים כאלה. שיר, קבלן ירושלמי עם זין ענק. ירדתי לו והוא ירד לי בדירה נטושה ביישוב ששמרנו עליו. עד היום מתחרטת שלא הכנסתי את הזין המטורף שלו לתוכי. כמו בתולה שמרנית וצדקנית. מבאסת. באותה דירה שכבתי עם יעקב- מילואימניק אשכנזי עם זין קטן. לרדת לו היה כמו לאכול נחש גומי רק בלי הטעם הממכר. אם יש רגע מביש- זה הרגע. אני עוד מרגישה את טעם הזרע שלו- דוחה.

היו גם גיא ואביעד ואביאל ונחשון.. הרשימה הצבאית שלי ארוכה- כמו מק"טים באפסנאות. הרבה זמן פנוי, חרמנות טבעית וגברים רבים בסביבתי היו שהשפיעו עליי להפיג את השעמום בסקס. זה לא היה חייב להיות סקס טוב הוא פשוט קרה- כמו שתיית קולה או פתרון תשחץ בשישי. לא הייתי חוזרת לצבא אבל אם הייתי חוזרת זה בטח ובטח לרגע כזה שבו כפתור בחולצה צבאית ירוקה עף מתשוקה עזה וחלציים בוערים. באזרחות הבגדים יקרים מדיי.

תגובות

להשאיר תגובה