סקס והעיר הקדושה: סקס עם קדוש

לפני כמה שנים, בסדרה ההיא, שמהווה השראה לטור הזה (וקטונתי), שכבה שארלוט עם אומן יהודי אורתודוקסי. זה היה אסור ו”מוקצה” (- בעגה הנכונה). אפילו אז, כשעוד לא נישקתי בן בחיי, ואפילו לא ידעתי איך אורגזמה מרגישה, משהו בי בער והתרגש. זה הזיז בי משהו- העובדה שגבר לא נגע עוד באישה מימיו ופתאום הוא מסתער ככה, כאילו כל מה שרצה והתאווה- משוקולד ועד כסף- יוצא במגע עם האישה ה”שיקסע” לפניו.

יצא לי לגעת, לא אחת, בכיפה של חובש כיפה. יש בהם משהו עדין אך סוער. מצד אחד הם מתרגשים מהגוף שלך, אולי קצת חוששים ומפחדים ממנו, ומצד שני הם רוצים לפרוק עליך (ובתוכך) כל עול. כל תפילה לבורא עולם; כל (וקול) זעקה; כל בקשה או תקווה יוצאות במופגן על גופך חסר הישע אל מול החיה הטורפת שמולך.

ולא פעם שכרון החטא שבמגע האסור מציף בך תחושות ומעצים בך ויברציות. הרי דבר ידוע זה שסקס זו עבודה על המוח. הסקס משעמם כשלא מכניסים בו עניין וצבע, או במקרה של דתיים- סרט פורנו בשחור- לבן.

את אמיר פגשתי בצבא. רצה הגורל ומכל החטיבות היוקרתיות בצה”ל אני שירתתי עם הנחל החרדי.  לא פגשתם חבורה חרמנית מזו. כל בוקר בקשר עולה הקול התורן: “בוקר טוב סקסית, מה את לובשת?”. כן חברים, פעם לא היה וואטס אפ (כשר למהדרין) או פייסבוק. אם היינו רוצים לתקשר היינו מרימים את המכשיר הכבד והשחור (לא זה שאתם חושבים, סוטים!) וככה מרימים את המצב.

לילה אחד הגיע הסיור למוצב שלי. ישבנו בחמ”ל והם נכנסו- חבורה שטריימלים עם פאות מאחורי האוזניים וציציות מהמדים. מיוזעים מהישיבה הממושכת באביר הצבאי. רק הוא היה נראה מתוקתק- בלי עיגולי זיעה מיותרים, חולצה צבאית ירוקה מתחת למדים (שעדיין חשפה בצבוצי שערות קלים- יאמי! גבר אמיתי!) והכל היה מסודר בתוך המכנס. מסודר מאוד, יש לומר!

הוא הביט בי. מיד הבנתי שהוא המפקד של החבורה המצחיקה שמאחוריו. לא היו לו פאות, הוא רק חבש כיפה שחורה סרוגה, עדינה כזו- שמשתלבת מעולה עם הבלורית השחורה שלו. היה לו מראה שחרחר ואקזוטי. עיניו השחורות הביטו בי בחודרניות והרגשתי ערומה מולו. אירחנו אותם יפה באותו סיור, וגם בבאים אחריו.

לילה אחד, כשהגיעו, סימן לי אמיר עם הראש לצאת החוצה. כזה גברי היה אמיר- מסמן עם הראש. בלי מילים. פקודיו היו בעמדה עם חברותיי לצוות ואני יצאתי אחריו. נמשכתי אחריו כמו נחש לצלילי החליל. וכאילו שלא די בללכת לבד עם אדם דתי ירא שמיים, זה היה ליל שישי. חטא על פשע. ישבנו באביר לבד, ופתאום הוא נישק אותי בחוזקה. לא הייתי בשוק מהנשיקה כמו מכמה שהיא הייתה טובה. האם אמיר הסורר מנשק בחורות על בסיס קבוע? האם ירא השמיים לא מפחד מחטאים? מאיפה הבנאדם יודע לנשק כל כך טוב?

עברנו מאוד מהר לשלוח ידיים זו לזו, ולהוריד חולצה זו לזה. זה היה מרגש בטירוף, בחיי שהייתי רטובה כל כך. לא חשבתי בהיגיון, הבנתי מהר מאוד שגבר הוא גבר הוא גבר. הוא היה חיה ואהבתי את זה. כל הגוף שלי היה שלו- כמו חומר ביד היוצר. נתתי לו לעשות בי מה שהוא רצה. וככה, כשחבריו בעמדה, גנחנו שנינו באושר. עד היום אני לא יודעת אם הייתי הראשונה שלו או לא (אני נוטה לחשוב שהוא כבש כבר כמה לפניי) אבל מה שבטוח שגמרתי בקול תרועה שעוד לא נשמע בשום בית כנסת. גמר (חתימה) טובה.

ציון: 10. כי יש בו אלוהים. 

 

 

תגובות

comments