סקס והעיר הקדושה: נעים מאד, מובי דיק

הטור הזה חובט הרבה בגברים, אני יודעת, אבל מה לעשות שרובכם רואים את החיים בצורה כל כך צרה וישרה (פלא שקוראים לזה סטרייט?) כאילו אין כלום בצדדים, למעלה או למטה- מה שאתה רואה זה מה שקיים.  אז זה די ברור מדוע אתם חושבים שכל הנשים מכוונות אותו דבר, והגרוע מכל- אתם חיים בפנטזיה שכולן מגיבות לסקס באותה צורה. פקחו עיניים: אנחנו לא!

חשוב לי רק להבהיר שאני מדברת על יחסי מין בין גבר לאישה סטרייטים כי אני לא יודעת מה קורה בדיוק בעולם הלסביות והגייז בתחום הזה. לי נראה שלהט"בים חווים סקס יותר טוב מסטרייטים כיוון שהם יודעים אילו נקודות לחפש ובאילו לגעת- כנראה מתוך ניסיון אישי (אבל כמו שאמרתי- לא כולם מכוונים אותו דבר ואנחנו לא נצא מהנחות לא מבוססות בטור הזה).

אחת הבעיות הנפוצות של גברים היא צפייה מרובה בפורנו. גברים רואים פורנו כמו שהם אוהבים ספורט. כמובן שלכל כלל יש יוצא מהכלל- אבל, בנות,  אל תשלו את עצמכן- כמעט כולם צופים בזה. עכשיו, חשוב לציין שגם נשים נהנות מפורנו. כמות הידע של אישה בפורנו, ועל סקס בכלל, תלויה בגיל שבו התחילה לצפות בו.

אם התחלת בגי​ל מוקדם של 10-12: את תמצאי את עצמך מוצצת לילד בן 16, או במרכזה של אורגיה עם בני 17, וחושבת שאת הכי תותחית וסקסית ושהזין שלהם נחשב ענק. מאמי, הו מאמי, זה לא. כל שיקול הדעת שלך ייפגם (מקווה שבנות בגיל הזה לא נחשפות לפורנו) ואת תחשבי שאישה מנוצלת בסקס זה סקסי- זה לא! אם התחלת בגיל 14-18: את תתחילי לאונן ולגלות את המיניות שלך ודרכים שונות לגמור. זה גם השלב שבו תלמדי מה מגרה אותך (אבל אל תטפחי ציפיות. זה לא ככה במציאות והכל עוד צפוי להשתנות). אם התחלת בגיל 20 פלוס: את עלולה להפוך צד. הכל ייראה לך כזה מלאכותי ולא אמיתי שאת תתאכזבי מכל הנקרה לדרכך.

אצל גברים זה שונה. בכל גיל- 10 כמו 40- הם יחשבו שככה נשים עובדות. אתה חודר אליהן והן גומרות. ולדעתם- כולן, אבל כולן, אוהבות ספאנקינג (מכות בטוסיק) וחניקה או משיכה בשיער או שאתה דופק להן את הגרון והן עומדת להקיא. כולן. אז זהו שלא. נשים זה עם מורכב, המערכת שלהן מורכבת, והכי חשוב- אתה לא אלוהים, והזין שלך לא משה רבנו. אתם לא עושים עלינו אפצ'י ואנחנו גומרות- יש עבודה, מרובה. זה כמו סמינריון מחקר שלם: אתה מתחיל ממחקר- מה היא אוהבת או לא אוהבת? איפה היא רגישה? כן בתחת לא בתחת? איפה נקודת הג'י שלה (כן, תתפלא, אצל כל אחת זה שונה. אל תהיה בשוק)? ואז אתה עובר לניסוי וטעייה- בודק את התיאוריה במציאות ומתחיל לגעת. אם היא מתעוותת: זה לא זה ותעבור לתחנה הבאה. כמו בלונה פארק- לא בהכל מצליחים. וברגע האמת- תקשיב לה. יש טונים של "הו, כן, אתה מדהים, אני גומרת"- תנסה לזהות את העולב מול האושר.

יש פרק ב"חברים" שלג'ואי וצ'נדלר יש FREE PORN, ואחרי צפייה של כמה ימים בפורנו הם תוהים למה שליחת הפיצה לא התחילה איתם או הקופאית בבנק לא ביקשה שיעשו אותה בכספת.  אולי כדאי שגם אתה, כמוהם, תבין ששיפשפת יותר מדיי ושאם תתלבש כמו שרברב – אתה לא תגמור בסוף הערב על פרצוף של בחורה יפה.

תגובות

להשאיר תגובה