סקס והעיר הקדושה: בתול בן 40

בשבוע שעבר יצאתי לדייט עם בחור ממש ממש משגע. הוא היה כמעט 2 מטרים גובה, רחב מאוד בכתפיים והיו לו ידיים גדולות. למה חשוב ידיים גדולות? אם אתם עדיין לא יודעים אז כנראה שאתם נמנים מהבתולים, או חסרי הניסיון, אבל בגדול- המרחק מהקצה של הבוהן לקצה של האצבע המורה במתיחה מלאה (כמו שמסמנים אקדח) בדרך כלל מסמל את הגודל האמיתי של ה”נשק” עצמו. אבל אנחנו סוטים. מהנושא.
ישבנו לאכול ולשתות אבל כל מה שחשבתי עליו זה איך הבן אדם הענק הזה הופך אותי לכיוונים שונים ומכניס את הזין הענק שלו לכל חור אפשרי. זו הייתה ארוחה מאוד מהירה, כי כנראה שגם הוא התחיל לדמיין דברים. הזמנו חשבון ונהרנו (כן, זו מילה) לדירה שלי שהייתה ממש קרובה. זה נס שבכלל הצלחנו להגיע לדירה, כי כל הנסיעה הוא דחף יד לתחתונים שלי ושיפשף לי את הכוס.
לבית הגעתי רטובה ממש. התחלנו להתנשק ולהתמזמז וכל הגוף בער בי. הטירוף כבר היה ועכשיו נותר לממש אותו. ואז, בדיוק כשהתחלתי להתפשט ולהפשיט אותו הוא זרק: “לאט, לאט, אני בתול”. שמעתי זכוכית נשברת במוחי ואת קול האכזבה “וואה וואה וואה” המוכר מהסרטים.
לא הבנתי באיזה קטע הוא זרק את זה פתאום. מה הוא בדיוק רצה? שאעצור? שנפסיק? הייתי בשוק: אני פה רטובה בכל רמ”ח איברי, שפשפת לי את הכוס כמו מנוסה 5 דקות קודם באוטו, מה גרם לו לעצור ולספר לי את זה? הוא חשד שזה יקרע לו? הוא לא מבין איך זה עובד? כל השאלות האלה עברו במוחי ב-5 שניות.
“אתה רוצה שנמשיך?” שאלתי, מבולבלת. “כן, בטח, רק לאט יותר”. האמת שכל חיי, כשחשבתי שייצא לי להיות עם בתול, לא חשבתי שככה יירד לי מבחור. חשבתי שזה ידליק אותי ממש (ע”ע הטור על הדתיים משבוע שעבר), אבל האמת שזה ביאס אותי. אחי, כל מה שרציתי זה שתזיין אותי על כל רהיט בבית- מה איכפת לי מה ניסיונך המיני.
אבל מכיוון שהוא כבר הוריד ציפיות, אז נכנסתי לזה בקצב שלו ובדרך שלו. פתאום כל התשוקה נעלמה והרגשתי כמו בפעם הראשונה שלי- לפני למעלה מעשור- מובכת ממש. התחלנו להתנשק שוב רק לאט יותר. האמת שזה לא היה רע בכלל. פתאום הוא התחיל להיכנס לקצב: הוא התחיל לנשק לי את הצוואר וללטף את הגוף שלי בידו השנייה. פתאום הבתול נהיה חיה. הוא נגע במקומות הנכונים, בדיוק כמו שמלמדים בסרטי הפורנו (הטובים, לא הגרועים). הגוף שלי התחיל להגיב וכבר ממש רציתי שיכניס את הזין הענק שלו לתוכי.
פתאום זה קרה. הבנאדם היה באמוק והתחיל לזיין אותי חזק ומהר. זה היה מרגש ומטריף ובומבסטי (כן, זו מילה) לגמרי! הוא ניצל את פלג גופו העליון הרחב להפליא כדי להפוך אותי כאוות נפשו. הרגשתי כחומר ביד היוצר. הפעולות שלו הצליחו: בחיי שלא גמרתי כל כך מהר כמו שזה קרה איתו. ברור שגם הוא גמר יחסית מהר, בכל זאת פעם ראשונה, אבל ביצענו כל כך הרבה פעמים (ובסגנונות שונים) שכבר הייתי מותשת. לא רע בשביל פעם ראשונה. האומנם ראשונה?
ציון: 9.

תגובות

comments