"דפקו" כניסה

דוד ומורן אסייג החליטו שאת החתונה שלהם אף אחד לא ישכח. דווקא בימים טרופים אלו ובמצב הכאוטי בעיר, החליט דוד להיכנס לחופה עטוף בדגל ישראל

ביום חתונתו דוד אסייג לא צעד לחופה כמו כולם כשהוא עטוף בטלית, אלא דגל ישראל כיסה אותו ואת אשתו. את דרכם לחופה הזוג הטרי עשה כשהם מקצפים ורוקדים יחד עם האורחים שלהם לצלילי מוזיקת טרנס ומניפים בגאווה את דגל המדינה.

"דווקא בימים לא פשוטים אלה, היה לי חשוב  להיכנס לחופה עם דגל ישראל, הרעיון הגיע מאשתי שרצתה לתלות את הדגל בחופה ואני הצעתי לה שנעשה את זה קצת יותר יפה וניכנס איתו", מספר אסייג.

מתי חשבתם על הרעיון להיכנס לחופה עטופים בדגל ישראל?

"ממש באותו היום, בבוקר של החתונה. השבוע של החתונה היה קשה במיוחד מבחינה ביטחונית ואשתי ממש בכתה בגלל שכמה מוזמנים התקשרו אליה לבטל את הגעתם לחתונה עקב המצב הביטחוני. שנינו פחדנו שלא יגיעו מספיק אנשים לחתונה, עברנו שבוע קשה בכל הקשור לכך. בסוף כשראינו שכן הגיעו כמות יפה של אנשים, החלטנו שנשבור את המתח שנובע מהמצב הקשה בארץ ונראה לכולם שאין עלינו ואין על עם ישראל ונכנסו לחופה עם הדגל שלנו".

לפני כשבועיים דודו (28) ומורן (25) אסייג, נשבעו אמונים אחד לשנייה באולם האירועים "קדמא" בנווה אילן שבירושלים. בכל זמן אחר החודש האחרון יכול היה להיות חודש מבוקש להתחתן בו, אך בעקבות גל הטרור שקיים בארץ ובמיוחד בירושלים, זוגות רבים חוששים שהמצב הביטחוני ימנע מהמוזמנים שלהם להגיע לחתונתם. אסייג מספר שלמרות המצב הלא פשוט שירושלים נמצאת בימים אלו, לחתונה שלהם הגיעו 465 אורחים מתוך 500 מוזמנים. "אני יודע על כמה אנשים שלא הגיעו לחתונה בגלל המצב, אבל לשמחתי את רוב המוזמנים שלנו זה לא עניין והם הגיעו", הוא אומר.

מה היו תגובות האורחים לכניסה הלא שגרתית והמיוחדת שלכם?

"אנשים מאוד התלהבו מכך וכל מי שהתקשר אלי אמר לי שהוא ממש התרגש, חלק מהאורחים בכו, אפילו הרב שלנו בכה מהתרגשות. הרבה אנשים אמרו לי שהכניסה שלנו לחופה הייתה הכניסה הכי מרגשת שהם ראו ולמרות שהם ראו הרבה חתונות דבר כזה עוד לא ראו".   

IMG-20151020-WA0016  

מה אתה יכול להגיד לזוגות מאורסים שעתידים להתחתן בזמן הקרוב בירושלים וחושבים לדחות את החתונה בעקבות המצב?

"אף אחד לא יכול להכניע אותנו, לא טרור ולא שום דבר אחר, עברנו את השוואה ועברנו כל דבר אפשרי ועם ישראל עדיין חי וקיים. לא צריך לפחד משום דבר ומי שאוהב אתכם פשוט יגיע. החברים שלי הסתכמו בכ-200 מוזמנים, לפחות 80% מהם לא הגיעו מירושלים, אלא מהמרכז, מהצפון, מהדרום ומכל אזור אפשרי בארץ, כולם הגיעו ואף אחד לא פחד, המצב לא עניין אותם. כן היו פה ושם שאלות האם יש אבטחה באולם, אבל זה ולא מנע מאנשים להגיע. אסור להם לתת לנו לשבש את שגרת החיים שלנו, זה הכי חשוב".  

תגובות

להשאיר תגובה