סקס והעיר הקדושה: STRANGER IN THE NIGHT

סקס עם זרים זו חוויה יוצאת דופן. באמת. יש משהו בשפה השונה, במבטא, לפעמים גם במראה- שהוא פשוט סקסי בטירוף וגורם לך לוויברציות שקשה לתאר. לי באופן אישי יש סדר עדיפויות: בריטים, ספרדים, אוסטרלים, איטלקים, אמריקאים, אפרו- אמריקאים. כן, זה בוודאי משונה לכם שאני לא תרה אחרי אגדת הזין השחור הגדול והחזק. שלא תבינו, הם עדיין FUCKABLE לגמרי- בעיקר אלא הראפרים/שחקני כדורסל השחורים הענקיים האלה…(לקחתי פאוזה להתרענן. מודה).. אבל לפניהם יש רשימה. רשימה של מדינות שגברבריהן יכולים לומר "שלום" פשוט בשפתם שלהם ואני- אתמוגג.

את טדי פגשתי בחילופי משלחות באחד הקיצים כשהייתי חיילת. הוא הגיע מטנסי, ארה"ב וכשהוא רק אמר את זה באנגלית, במבטא הטיפה-דרומי שלו, משהו בי התכווץ. האמת שהוא לא הראשון שהסתכלתי עליו במשלחת שהגיעה. היה בחור בשם סטיב שהיה חתיך הורס, עם עצמות לחיים בולטות ועיניים שחורות חודרות. הפשטתי אותו במבטי, ורציתי שהוא יפשיט אותי בידיו.

ערב אחד ישבנו במלון בנתניה ונתנו לנו, מלווי המשלחת הישראלים, פתק עם שם של חבר אמריקאי במשלחת. אני לא זוכרת בדיוק מה היה הקונספט, רק זוכרת שהיינו צריכים לתת להם יותר יחס. כשקיבלתי את הפתק טדי ישב מולי. הוא היה השם בפתק שלי, ופתאום הבנתי כמה גברי וסקסי הבחור. הוא היה בן 26, אני בת 19. טיפה נמוך- חצי ראש ממני, עור כהה כמו ספרדי ועיניים חומות בהירות. היה לו חיוך של דרומי- חושף שיניים וגומות. מרשים. חבטתי בעצמי שלא שמתי לב לזה לפני.

באותו לילה כולנו ישבנו במרפסת ועישנו נרגילה. הבטתי על טדי ושאלתי אותו אם הוא רוצה ללמוד איך אנחנו מעשנים נרגילה (חשישה באנגלית) בישראל. הוא היה יותר ממוכן ללמוד. שאפתי חתיכת עשן מהנרגילה, התקרבתי לפה שלו ונשפתי לתוכו. הוא שאף את העשן תוך שהוא מביט בי בעיניי, נשף אותו בסקסיות הצידה- ממשיך להביט בעיניי- ואז נישק אותי. זו הייתה נשיקה מטורפת. טעימה, נעימה ואז עצומה. משם לא היה ספק שאנחנו מסיימים יחד את הלילה.

מודה. לא ידעתי הרבה. טדי היה בסה"כ השני שלי והיו לי חששות שזה יכאב כמו הראשון (או שיהיה באותה מידה מאכזב) אבל זה היה נעים ומופלא. חבל שהפעם הראשונה שלי לא הייתה כזו טובה. כל החדרים היו תפוסים- זה היה ערב שכולם חיפשו סקס זמין- אז ירדנו לחדר המזרונים של המלון. התחושה הייתה מדהימה- גם במקום ציבורי אסור, שזה מדליק לכשעצמו, וגם בחור זר (ומאובזר). לא ייאמן שהרגשתי סקסית עם חולצת טי- צבאית ובחדר מזרונים דוחה אבל לטדי יש כזו השפעה עליך.

חשבתי שזה נגמר עם חזרתה של המשלחת לארצות הברית, אבל טדי הפתיע והחליט להישאר עוד קצת. הוא וחבר שלו טיילו קצת בארץ וחזרו לירושלים. הם טיילו בעיר העתיקה ומשם יצאנו רגלית לכיוון מרכז העיר. ישבנו שעה ארוכה- שבה טדי לא הצליח להוריד ממני את העיניים. זה היה קסום. הוא לבש רק לבן והיה נראה כמו שחקן טניס ספרדי. הייתי חמה עליו ולקחתי אותו לגן הפעמון.

ירושלים ידועה בלילות הקיץ הקרים שלה, אבל אני זוכרת שהיה קר במיוחד. טדי ירד לי בין הגינות בגן, אבל לא היינו מרוכזים מספיק כדי להמשיך. עברנו לאוטו של ההורים שלי בחנייה של הגן (מי שמכיר ויודע אחד המקומות המוארים ביותר). מצאנו פינה שקטה, כיסינו עד כמה שאפשר את החלונות והתחלנו להתפשט. לא ראיתי אותו אחרי הלילה ההוא, אבל אין יום שאני  לא חושבת על הגופות המיוזעים של שנינו באותו לילה קר בירושלים.

 

 

תגובות

comments