סקס והעיר הקדושה: על גאווה קדומה

אתמול 25,000 איש עשו סקס בעירנו. זה היה מדהים. אורגיה שלמה של אנשים, צבעים ואנרגיות. אחד על השני, מבסוטים עד השמיים עד שגמרו ביחד ב11 בלילה. זה אפילו היה קצת רומנטי. מה שבטוח הרבה אהבה נעשתה הלילה בירושלים. הם כינו זאת "מצעד הגאווה הגדול בהיסטוריה". איזה מרגש זה. והאמת היא שאני בעד המצעד בירושלים, כיוון שהוא נותן לכל אדם שהוא שונה תקווה וגאווה.

כולם צועדים ביחד: חנונים, אתיופים, ערבים, הומואים, דתיים, אנשים עם מוגבלויות, נוצרים ועוד- כל מי שאנשים דבילים מחברה דבילית מחשיבה כסטייה מהנורמל. אבל מה נורמלי כבר? מי קבע מה נורמלי? אז נכון, אני לא הומו (וחבל) ואני לא לסבית (ומזל) אך לרגל מצעד הגאווה בחרתי הפעם לספר לכם על הפנטזיה המינית הגדולה שלי: אני ושני גברים שגם עושים זה את זה, לא רק אותי.

ובדמיוני אני בבית לבושה בחולצת כפתורים לבנה וחצאית שחורה- כמו אשת עסקים טובה. ומגיעים שני גברים חסונים וגבוהים בחליפות. והם מתקרבים אליי לאט-לאט ומלטפים אותי- את השיער, את הצוואר, את המותניים ואת הישבן. ואני מתחילה להתנשק עם אחד מהם בלהט, בעוד שהשני מתחיל לנשק לי את הצוואר ולפתוח לי את החזייה.

אני עוברת לנשק את השני, והראשון מוצץ את שדיי בעוצמה שמזרימה את כל הדם בגופי. אם לא נהייתי רטובה מהמחשבה, עכשיו אני בטוח רטובה- ליקוקים ונשיכות בפטמה עושים לי את זה בטירוף. שניהם כבר מתחילים לעסות לי את הגוף בדרך לעשות אותי. בשלב זה אני כבר לא זוכרת מי זה מה- כולנו הופכים גוף אחד. הם מורידים לי את החצאית ותחתוני התחרה (כי אני ליידי), ומתחילים ללקק את הכוס שלי, ביחד. מטריף אותי שעל הדרך הם גם מתנשקים ביניהם, וכשהם מלקקים אותי הלשונות שלהם נוגעות. אני כבר ממש בוערת.

שניהם משכיבים אותי על המיטה, ובעוד אחד ממשיך למטה, השני עולה לפנק את הפטמות שלי. השילוב של שניהם במקומות הכי אטרקטיביים בי גורם לגוף שלי להתרגש, הדם כבר מבעבע בתוכי ואני עוד שנייה גומרת. אבל שניהם מביני עניין ולא נותנים לי לגמור כל כך מהר.

הם עוזבים את המקומות האטרקטיביים שלי ומתחילים לעשות לונה פארק משלהם עליי, הם מתנשקים בטירוף, לפעמים שלושתנו מתנשקים ביחד. הם נוגעים זה לזה באיבר המין ושניהם זקורים ועומדים דום עבורי ובשביל עצמם. ואז אחד מכניס לי אותו לפה, בעוד השני מכניס לי אותו לכוס שכבר רטוב ממש. שניהם מתענגים בתוכי. זה נהדר. אני נהנית מהסיטואציה. הם מתחלפים. אחד שוכב על המיטה ואני דוהרת עליו. תוך כדי השני מתחיל ללקק לי את החור בישבן.

ואז, כשגבר מספר אחד בתוך הכוס שלי, חודר הזין של השני לתוך ישבני. שניהם ביחד ממלאים אותי וזה מרגיש נפלא. אחד נכנס ויוצא והשני יוצא ונכנס ויוצא ונכנס. כל שריר בגוף שלי מגיב לתנועות של שניהם בתוכי. ואז מרגיש הפרץ הזה של הדם והגוף מתמלא בחום נעים כזה ואני יודעת שזהו, אני ואלוהים הולכים להיפגש בקרוב למספר שניות. אני מכינה את עצמי היטב למפגש הזה ואז זה מגיע. מלאכים מתעופפים באוויר ואני רואה אור לבן וציוצי ציפורים עם מקהלה שלמה.

דרך אגב, אלוהים מוסר לכם ד"ש.

 

תגובות

comments