בית הקונפדרציה בירושלים מציג: "סנהדרין של שירה" סדרה חדשה לרגל 70 שנות עצמאות למדינה מופע הפתיחה:מחווה מיוחדת לחיים גורי משורר, סופר, פזמונאי, עיתונאי ויוצר קולנוע שלישי | 16.1.18 | 20:30

בית הקונפדרציה בירושלים, בניהולו של אפי בניה, פותח בינואר 2018 סדרה חדשה, "סנהדרין של שירה", המוקדשת למשוררים שעיצבו את פני השירה העברית במהלך 70 שנות קיומה של המדינה.בסדרה, בעריכתו ובהנחייתו של המשורר בנימין שבילי, ייערכו מחוות לעשרה משוררים שכל אחד מהם הוא קול דומיננטי ומשפיע בשירה העברית העכשווית. שלוש המחוות הראשונות יוקדשו לחיים גורי, אורי צבי גרינברג ונתן זך.המופע הפותח את הסדרה, יוקדש לחיים גורי ויתקיים ביום שלישי, 16.1.18, בשעה 20:30, בבית הקונפדרציה בירושלים.חיים גורי הוא הוותיק שבמשוררי דור המדינה החי עימנו. שירתו הולכת ונמשכת מימיה הראשונים של המדינה ועד ימינו אנו, והיא רבת רבדים והתפתחויות.

בערב ישתתפו פרופ' דן מירון, המשוררת אגי משעול, המשורר, המחזאי והאדריכל תמיר גרינברג והמשורר יונדב קפלון. במהלך הערב ישוחחו המשתתפים על שירתו של גורי ויקראו מיצירותיו. הזמר, הכותב והמלחין ערן צור ישיר וינגן משיריו של גורי.

תגובות

להשאיר תגובה