יופי, תלמידי ישראל! חזרתם ללימודים? עכשיו תתחילו בבקשה ללמוד. קחו את ההזדמנות המיוחדת הזו שקיבלתם, תפתחו ספרים (עדיף ספרים מהטאבלטים חסרי ההשראה שדרכם לומדים בשנים האחרונות. כן, אין כמו לדפדף ולמרקר ניירות- אבל כל אחד והפטיש שלו) ותתחילו לשאוב מידע שאולי ישמש אתכם בעתיד ואולי לא. ובכל זאת, תלמדו!

אני יודעת, טריגונומטריה זה סופר משעמם (מלבד "האחוזון העליון" בבית הספר שקולט את הדברים האלה), ואתם שואלים את עצמכם ארבע פעמים ביום מה זה, לעזאזל, future progressive או מה עושים עם הזכות לחירות וחופש התנועה בעתיד, אבל אתם תצטרכו את זה, מבטיחה, אולי לא בזמן הקרוב אבל בהחלט יגיע הרגע שבו תתחרטו שלא הקשבתם לסופיה המורה ובמקום זה קעקעתם את השם של הילד/ה שאתם מחבבים על הזרוע.

אני מודה, אני מנותקת מהנוער כיום. ניסיתי, זה לא עובד. אחיינית שלי בגיל 8 מדברת אליי במונחים שאין לי מושג בהם ולא בטוח שאלמד אי פעם, כי לילדיי כבר בטח יהיה מאגר מושגים משלהם. אבל יש דברים שלא משתנים בשום דור: הרצון שהילדה היפה והמקובלת בכיתה תחבב אותי; שהגוף שלכם לא יאכזב אתכם עם חצ'קונים או בשיעור חינוך גופני או עם תנועות לא רצויות במסיבת כיתה… אבל הכי חשוב: לא לצאת מטומטם ליד כולם. אז שתדעו שככה זה גם בחיים האמיתיים.

גם בגיל 20 וגם בגיל 30 את רוצה שיתחילו איתך, חוששת שעור הפנים שלך לא יעמוד במייק אפ ואבוי אם תצאי דבילית או טיפשית מול הבחור שאת מחבבת. אז בין סגנון השיער הכי מגניב לאופנה הכי מעודכנת, יש משהו בלמידה שייתן לכם רוגע ושלווה בחיים, בגיל צעיר ובגיל מבוגר. זה ימלא שתיקות מביכות בדייט; זה יגרום לשיח זורם בחבר'ה וזה היסוד לטיעונים בדיונים שתקיימו בעתיד כדי לצאת צודקים. זה העמדה, עמוד השדרה והבסיס להמשך חייכם.

ואינטליגנציה זה לא רק תעודת הבגרות או תארים מאוניברסיטאות נחשבות. אינטליגנציה מתבטאת בידע כללי רחב והיא מביאה לתוצאות טובות בחיים. למשל, אינטליגנציה מובילה לבדיחות מצחיקות ושנונות בחבר'ה. אין ספק שאם תקרא מספיק על מה שקורה סביבך, אז אתה גם תדע לעקוץ ולהצחיק את האנשים סביבך ותהיה "קטלני" (עוד אומרים את זה?).

ונכון, יהיו עוד עשרות כתבות בעתיד על ההוא שלא סיים 12 שנות לימוד אבל הגיע להיות שר, קומיקאי מצליח או היי טקיסט מיליארדר, אבל הם אחד למיליון, אז הסיכויים לא תמיד לטובתכם (עוד סיבה להעמיק במתמטיקה). אין אדם שהצליח בחיים ולא נאלץ להמשיך לקרוא, ללמוד ולהתעמק בתכנים הנוגעים למקצוע שלו. כל המוכשרים והמוצלחים, שאמרו להם שכלום לא ייצא מהם בחטיבה או בתיכון, השלימו פערים בקריאה, התעניינות, סקרנות ולמידה מהסובבים אותם. זה הניצחון האמיתי שלהם.

וגם אם נדמה לכם שאחרי 12 שנים במוסד האפור (והמקושט להחריד) הזה אתם תצאו לעולם ולא תיגעו בספר, עיתון או תגוגלו בגוגל, אתם טועים. האמת היא שאנחנו כל החיים מצויים בלמידה מתמשכת. כן, אנחנו נלמד מהקבצן שנראה בדרך; מהמפקד בצבא; ממאמן הכושר; מהבוס ה"קרציה" או ממנהל הלקוחות הוותיק שעזר לך עם ההלוואה בבנק.

הנה דוגמא: לפני כמה שבועות היה לי תקר בגלגל. איש חרדי מקסים שהיה באזור עם אשתו ושלושת ילדיו, אחד מהם תינוק, סייע לי להחליף את הגלגל. ביקשתי את סליחתו וסליחת אשתו, כיוון שהם עם הילדים והשעה כבר מאוחרת. הוא ענה לי: "שטויות, הבנות שלי לומדות שיעור חשוב יותר כרגע". ואכן, בשקט ודממה הן התיישבו על קצה המדרכה והביטו בטוב הלב של אביהן בפעולה.

גם אני למדתי משהו (לא להחליף גלגל, כי בת'כלס לא קלטתי כלום ממה שהוא עשה שם): למדתי שיש אנשים טובים שמוכנים לעזור לאחרים. שילדים יכולים להיות שקטים ומנומסים אחרי עשר בלילה. שאסור להחנות בדרכי עפר. אבל הכי חשוב- שגם בגיל 31 יש לי עוד מה ללמוד. וגם לכם! שנת לימודים פורייה ומוצלחת.

4 הערות

 1. Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Здравствуйте, дорогие друзья!

  Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы конкретные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  можно с авито вывести деньги
  авито сундук для денег на свадьбу
  отвязать номер телефона от аккаунта avito
  угнали аккаунт авито
  авито владикавказ даю деньги под проценты

 2. Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

  The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

  The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

  When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

  The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

 3. As you will inevitably learn on your path to losing weight, effective weight loss is not only about watching what you eat, but much more about changing your lifestyle. This means changing your habits and how you approach your day-to-day life. Read this information to help you throughout the process.

 4. Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Приветствую вас, дорогие друзья!

  Рады будем предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам необходимы определенные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  как отвязать номер телефона на авито если аккаунт
  как пользоваться авито кошельком
  закрыть аккаунт авито
  продать аккаунт в world of tanks на авито
  что значит номер подтвержден в аккаунте авито что делать

להשאיר תגובה

*הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה