אמנות בקהילה

ביום ב' (11.9.17) הושקה תערוכת תמונות של יצירות האמנות של למעלה מ-250 תלמידות ותלמידים, מבתי הספר לחינוך המיוחד בעיר אשר יוצבו במהלך החודש הקרוב במרחב הציבורי מסביב לתחנת הרכבת המהירה הנבנית בכניסה לעיר ירושלים (בין בנייני האומה לתחנה המרכזית).

במייצג האמנותי המיוחד, במסגרת פרויקט 'אמנות בקהילה', מציגים תלמידים משלושה בתי ספר; אילנות, אפאק ויובלים בירושלים, יצירות אמנות המשלבות טכניקות שונות של איור, צילום ופיסול. המייצג, עליו עמלו התלמידים בחודשים האחרונים נסוב סביב חלומותיהם, תקוותיהם ושאיפותיהם של תלמידי בתי הספר. בכל אחד מבתי הספר נוצרו עבודות משותפות שבחנו את נושא החלומות הן מהמקום האישי והן את עצם האפשרות לחלום, בקרב אנשים שהמציאות היום יומית היא מאתגרת בפני עצמה.

ראש העיר ירושלים ומחזיק תיק החינוך ניר ברקת: "זוהי זכות גדולה עבורנו להעניק את המרחב הציבורי של ירושלים המתפתחת, כמקום לביטוי האישי של תלמידים המתמודדים עם אתגרים אישיים מורכבים. אני מאחל להם ולירושלים כולה שגשוג והגשמת חלומות".

החשיבות הרבה בפרויקט זה של 'אמנות בקהילה', היא לא רק  בהזדמנות שניתנה לתלמידים להגדיר את חלומותיהם לעצמם, אלא גם ההזדמנות שבהצבת העבודות במרחב הציבורי, שם יוכלו להציגם בביטחון וגאווה גם אל מול אנשים אחרים. עם סיום הצבת המיצג האמנותי, יוכלו תושבי ירושלים והבאים בשעריה, ליהנות מהתערוכה מתקיימת ביוזמת חברת עדן וחברת מוריה (חברות הפיתוח של פרויקט הכניסה לעיר) יחד עם 'העמותה לאמנות בקהילה' ומינהל החינוך של עיריית ירושלים.

ראש מינהל חינוך, אביב קינן: "אנו פועלים רבות על מנת לאפשר לכל תלמידינו מרחבים של הצלחה והפרויקט המרגש הזה בירושלים שופך אור ומדגיש את החוזקות של כל ילדה וילד. אנו שמחים שישנה הזדמנות כזו, אשר מאפשרת לילדים שבד"כ מצויים בעמדה של 'לקבל', להראות מה יש ביכולתם לתת."

עדי יקותיאלי, מנכ״ל ומייסד 'העמותה לאמנות בקהילה' מסביר "הכלי של אמנות בקהילה מאפשר לכל אחד להיות שותף לתהליך גם של יצירה וגם של השתתפות בשיח עם האחר בתוך מרחב הציבורי ששייך לכולנו. לעיתים דווקא האוכלוסיות של החינוך המיוחד, יש ביכולתן לדייק ברגישות גם את המציאות וגם את החלום שלהם, שהוא החלום של כולנו".

באירוע ההשקה המשותף שהתקיים אתמול לתערוכה החדשה ולתערוכת 'תחבורת העתיד' עם מוזיאון ישראל, בהנחיית סוזן גנאים שחאדה, המנהלת של בי"ס אפאק ממזרח העיר ורן וולף מחברת תכנון אורבני וניהול פרויקטים של פרויקט 'הכניסה לעיר', השתתפו: נעה פחימה מנהלת החינוך המיוחד במינהל חינוך של עיריית ירושלים, עדי יקותיאלי, מנכ״ל ומייסד 'העמותה לאמנות בקהילה' ואלדד שאלתיאל, מאגף הנוער במוזיאון ישראל לצד תלמידי בתי הספר, הצוותים החינוכיים ובני המשפחות.

 

2 הערות

 1. Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Приветствую вас, дорогие друзья!

  Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны определенные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  что сделать чтобы не блокировали аккаунт на авито
  купить аккаунты для авито
  почему на авито удалили аккаунт
  коммерческий аккаунт авито
  войти в свой аккаунт авито

 2. Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant

  Приветствую вас, дорогие друзья!

  Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны конкретные балансы – пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

  Аккаунты не Брут. Живут долго.

  Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте.
  Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
  Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

  Гарантия:

  И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как – Постоплата!!! Вперед денег не просим…

  Рады сотрудничеству!

  Заливы на балансы Авито
  ________

  авито екатеринбург кошелек
  как восстановить аккаунт по номеру телефона на авито
  мошенничество на авито вернуть деньги
  купить сумку шанель оригинал на авито сумки ремни кошельки
  как восстановить аккаунт avito по номеру телефона

להשאיר תגובה

*הכנס את הקוד בתמונה כדי לשלוח תגובה