אופנת הגברים 'מרסל' פותחת את הקיץ עם הפרזנטור שלה רון אלוף ועם כמה דוגמניות מצודדות בניהם הדוגמנית המסקרנת שחר בוחניק שמספרת לנו על איך הגיעה מאולפנה דתית בצפת אל קמפיינים לוהטים בתל אביב ואיך נגמר הפילרטוט שלה עם עולם הפילוסופיה "התחברתי לפילוסוף רנה דקראט" סיפרה ברצינות

מועדון הלילה 'רוקו – בר' הפך ליום אחד לאתר צילומים למותג אופנת הגברים 'מרסל' בין היתר בזכות העבודה שהפרזנטור הראשי של החברה רון אלוף יוצא 'הישרדות' הוא חלק מבעלי המקום "זהו יום מיוחד עבורי כיוון שאנחנו מצלמים את קולקציית הקיץ" סיפר לי אלוף על הבר "זוהי קולקציה עדכנית ואטרקטיבית. החידוש הפעם זה שעשינו זאת במועדון שלי עם כמה דוגמניות שהמטרה להראות שהמותג הזה יש בכוחו למשוך אחרי הגבר המון המון נשים". קמפיין הצילומים מתאר אפיזודה מתוך ערב במועדון בו הנשים שמות לב שאחד הגברים לבוש בבגדי המותג והם נמשכות אחריו אבל במציאות צריך כנראה קצת יותר כדי למשוך אישה "תראה" מסביר לי אלוף כשהוא מצביע אל עבר פיו "הכל מתחיל ונגמר בפה שלך" הוא מתאר "יש לי לא מעט חברים יפה מראה שלא ממש מיישמים משהו עם היופי שלהם כי לפעמים האופי מושך הרבה יותר אבל היום אנחנו בודקים עם גם בגדים מיוחדים יכולים לעשות את העבודה".

אחת הכוכבות העולות בעולם הדוגמנות היא שחר בוחניק (24), בעלת העיניים הירוקות והמראה הכה הישראלי. תולדות חייה הקצרים מלמדים אותנו על השינויים המעניינים שעברה ואיך הכל התחיל בבית הספר הדתי בצפת "אני גדלתי בצפת ולמדתי בבית ספר דתי והייתי דתייה כמה שנים". בוחניק התגייסה לצבא ולאחר מכן עברה לתל אביב ומשם גרה תקופת מה בניו יורק "חייתי את המקום הזה" לאחר שחזרה מניו יורק החלה את לימודיה במסלול ביולוגיה ופילוסופיה "מאוד התחברתי לפילוסופיה של דקראט שמסתכם במשפט שלו 'אני חושב משמע אני קיים'. מאוד מעניין לראות אותו מסתכל ובוחן את היחס שבין העולם המוחשי כפי שאנחנו תופסים אותו לבין מה שבאמת קיים למרות שזה היה מאוד מעניין אחרי שנה הבנתי שזה פחות הכיוון שלי ואז כשהכול לא בדיוק ברור. הגיעה התפנית "פגשתי ככה ברחוב את הצלם דייב שוורץ שהביא אותי לעולם הדוגמנות",

אז בוחניק היא לא רק פנים יפות אבל מזה כחצי שנה היא רצה מסט צילומים אחד למשנהו.

תובנות פילוסופיות מעולם הדוגמנות ?

"ככל שאתה מנסה לתת את עצמך ולהביא משהו מתוכך אל הסט בעיניי זה יוצא הכי טוב שאפשר" תוכניות לעתיד ? "אני רוצה להתחיל ללמוד נטורופתיה. זה מדבר אליי מכיוון שאני טבעונית וכל עניין הרפואה האלטרנטיבית קורץ לי". בקיצור מסכמת בוחניק "הייתי רוצה לעזור לאנשים ובעלי חיים".

ולפני סיום משהו על העיצוב של הבגדים החדשים לקיץ הקרוב "הבגדים שלנו מגיעים עם המון הדפסים מיוחדים." מתארת קרן נחום מעצבת הבית ומנהלת המותג "הבגדים שלנו מאוד צבעוניים ומגיעים באובר סייז ובשילוב אקססוריז כמו רוכסנים, מפתחים שונים שמשווים מראה חתיכי וסקסי. אנחנו משקיעים מאוד בנושא של גזירות שזה משהו שמאוד הולך עכשיו. לבד מזה חלק נכבד בקולקציה שלנו מיועד לקלאברים מה שקרוי אופנת מועדונים".

תגובות

להשאיר תגובה