מלון "אמריקן קולוני ירושלים" נבחר למלון הבוטיק המוביל בישראל לשנת 2017 על ידי המגזין היוקרתי–'World Travel Awards'

זו הפעם הרביעית בה זוכה מלון 'אמריקן קולוני' בתואר היוקרתי ולרגל הזכייה יוצא במחיר מיוחד :החל מ- 1350 שח לילה, לזוג בחדר ״ קומפורט״  כולל ארוחת בוקר.

מלון 'אמריקן קולוני' הירושלמי נבחר למלון הבוטיק הטוב בישראל לשנת 2017. זו הפעם הרביעית בה זוכה מלון 'אמריקן קולוני' בתואר היוקרתי.https://www.worldtravelawards.com/award-israels-leading-boutique-hotel-2017

World Travel Awards הינו מותג עולמי הידוע כסימן היכר של איכות ומצוינות בתעשיית התיירות. המגזין חוגג 24 שנות פעילות. בכל שנה נבחרים מוסדות התיירות המובילים בעולם על ידי אנשי מקצוע וצרכנים מתחום התיירות עם מעל ל-650,000 הצבעות. למלון 'אמריקן קולוני' זוהי הפעם הרביעית בה זוכה בתואר היוקרתי 'מלון הבוטיק הטוב בישראל' לאחר שהוענק לו תואר זה בפעם הראשונה בשנת 2013 ולאחר מכן בשנים : 2015 ו2016.

מנכ”ל המלון, תומאס ברונטאלי, ציין הבוקר בעקבות הידיעה על הזכייה בפרס היוקרתי “אנו גאים מאוד על בחירת אמריקן קולוני למלון הבוטיק המצטיין לשנת 2017 בישראל ועל הבעת האמון וההערכה מצד הארגון World Travel Awards. נציין כי זוהי זכייתנו הרביעית בתואר שנחשב כאוסקר של תעשיית התיירות בעולם. בשנים האחרונות ביצע המלון שורה של שינויים, שיפוצים ושדרוגים במטרה לתת חוויה מיוחדת וטובה לאורחינו. המלון בעל הדירוג הרשמי של חמישה כוכבים מטעם משרד התיירות , משקף נאמנה את שיטת הדירוג האירופאית המקובלת בעולם. אני מבטיח כי נמשיך לשמור על רמת השירות הגבוהה ,האווירה וחווית האירוח הייחודית כל כך למלון. אני מזמין את הקהל המקומי להגיע אלינו ולחוות את רמת האירוח, השירות והקולינריה שמעניק המלון”.לרגל הזכייה בתואר 'מלון הבוטיק המוביל בישראל' יוצא המלון במבצע מיוחד לקהל הישראלי:החל מ- 1350 שח לילה, לזוג, בחדר ״ קומפורט״  כולל ארוחת בוקר. המחיר אינו תקף בסופ״ש ובחגים.

תגובות

להשאיר תגובה