הום סטיילינג

חברת האחים ישראל תעניק שירותי עיצוב והום סטיילינג, מבית הסטודיו "דור ורות", לעשרת הרוכשים הראשונים בפרוייקט Museum Residence:במסגרת קמפיין המכירות המיוחד שעלה השבוע, תעניק החברה גם חבילת ריהוט לפי בחירה בשווי 200,000 ₪ מבית העיצוב "האסם"  

 לרגל אכלוס שלב ב' בפרויקט Museum Residence, יוצאת חברת 'האחים ישראל' בשיתוף פעולה ייחודי עם בית העיצוב "האסם" ומעצבות הפנים דור ורות. במסגרת השת"פ תוענק לעשרת הרוכשים הראשונים, שירכשו דירות בשלב ג', הטבה ייחודית – חבילת ריהוט של "האסם" בשווי 200,000 שקלים ובנוסף יוענק גם ייעוץ וליווי' מבית הסטודיו דור ורות המתמחות בעיצוב הפנים.

בית העיצוב "האסם" הינו בית עיצוב יוצר ייחודי, שנוסד בשנת 1993 בקרית ענבים. 'האסם' משלב עיצוב, ייצור וייבוא של ריהוט יוקרה, גופי תאורה ואביזרים לבית.

בית הסטודיו דור ורות', עוסק בעיצוב הפנים של פרוייקט Museum Residence המעצבות יעניקו ל-10 הרוכשים הראשונים בפרוייקט שירותי ליווי וייעוץ בכל הקשור לעיצוב הפנים ויסייעו לרוכשים בבחירת ריהוט ואביזרים משלימים בחנות 'האסם'.

 ההחלטה להעניק כעת לרוכשי עשר דירות בפרויקט Museum Residence חבילת ריהוט ושירותי הום סטיילינג בוצעה מתוך תפיסה שרכישת דירה הינה רכישה לאורך תקופה ארוכה ולעיתים לכל החיים ולכן אנחנו, בחברת האחים ישראל, רצינו לסייע ולהגשים את החלומות של הרוכשים וללוות אותם בכל השלבים כולל העיצוב. בחרנו בחבילת ריהוט של 'האסם' ובסטודיו של המעצבות דור רות כי חשוב לנו לתת נופך עדכני, צעיר דינמי וייחודי ליצירת החלל המושלם עבור הרוכשים" אומר יונתן ישראל, סמנכ"ל שיווק האחים ישראל.

 בפגישה הראשונה עם המעצבות יבחרו הרוכשים קונספט עיצובי בהתאם לפריטי הריהוט והאלמנטים הקיימים בחנות 'האסם'. בפגישה שניה יבחרו הרוכשים ריהוט, טקסטיל, פריטי סטיילינג ואביזרים משלימים ליצירת החלל המושלם לפי טעמו האישי של כל לקוח.

 "מרגש אותנו בכל פעם מחדש לעשות את מה שאנחנו הכי אוהבות, להכיר את הלקוחות, אופי החיים בביתם והצרכים השונים של כל אחד מבני המשפחה. חשוב לנו כמובן לשלב עיצוב פונקציונלי. העבודה שלנו מתחילה בבחירת הקו העיצובי ובניית תכנית לפרויקט, דרך תכנון, בחירת החומרים לעיצוב ועד לקבלה התוצאה המושלמת שתהיה לשביעות רצון הלקוחות." אומרות המעצבות.

תגובות

comments