אופרה בעיר

לראשונה יארח מתחם התרבות והקולנוע יס פלאנט ירושלים את האופרה הישראלית בשני מופעים ייחודיים, כחלק מפסטיבל האופרה בירושלים.

במסגרת הפסטיבל, בחסות יס פלאנט ירושלים, יתקיימו 2 מופעים מרכזיים בבריכת הסולטן בירושלים ובנוסף, מגוון מופעים מיוחדים במרכזי התרבות ברחבי העיר.

המופעים שיתקיימו בקולנוע יס פלאנט ירושלים במהלך סוף השבוע משלבים קלאסיקות של אופרות מוכרות ואהובות יחד עם טוויסט רענן ועכשווי.

ביום שישי 24.6.16 בשעה 17:00 יתקיים המופע כשהפנטום בא לאופרה המבוסס על השירים האהובים ממחזות הזמר הגדולים של כל הזמנים בביצוע סולני האופרה הישראלית. עלות כרטיס 80 ₪ בלבד.

ביום שבת25.6.16 בשעה 1:00 בבוקר יתקיים המופע סינדרלה – הפקה משעשעת וצבעונית לכל המשפחה – הזמנות מיוחדת לחוות את האופרה בגרסה קלילה וצעירה. עלות כרטיס – 50 ₪ בלבד.

הכרטיסים מסובסדים במסגרת פסטיבל האופרה.

בנוסף, לקוחות יס פלאנט ייהנו מ 20% הנחה ברכישת כרטיסים לשני המופעים המרכזיים בבריכת הסולטן.

ליעד קרימברג מנהלת השיווק של רשת יס פלאנט מציינת כי יס פלאנט ירושלים ומרכז שרובר לתרבות גאה לארח לראשונה את פסטיבל האופרה. מרכז שרובר לתרבות וקולנוע יס פלאנט ירושלים חרט על דגלו להציע חוויה תרבותית נגישה לקהל הרחב ומהווה בית לאומנות ותרבות מכל התחומים: הופעות תיאטרון, מוזיקה, מחול, תערוכות אומנות ועוד. שיתוף הפעולה עם האופרה הישראלית מגיע באופן טבעי ויוצר חיבור ממשי בין תרבות העיר ותרבות המתחם.

תגובות

comments